Уорън Бъфет разкри, че не е разговарял с Бил Гейтс

...
Уорън Бъфет разкри, че не е разговарял с Бил Гейтс
Коментари Харесай

Уорън Бъфет казва, че не е разговарял с Бил Гейтс след обвиненията на Епщайн

Уорън Бъфет разкри, че не е разговарял с Бил Гейтс след публикуването на файловете на Епщайн, които свързват съоснователя на Microsoft с Джефри Епщайн.

В изявление за CNBC 95-годишният Бъфет сподели, че „ въобще “ не е приказвал с 70-годишния Гейтс след обвиняванията против Гейтс, че се е заразил с полово излъчена зараза (ППИ) вследствие на взаимоотношения с „ съветски девойки “ — предоставени от Епщайн — и че е употребявал някогашния финансист от Ню Йорк, с цел да провежда срещи с дами, съгласно чернови на имейли, написани от Епщайн в оповестените файлове на Епщайн. Гейтс. Гейтс сподели, че имейлите са подправени. (До момента на писане на тази публикация Гейтс не е приет за отговорен за каквото и да е закононарушение във връзка с Епщайн.)

„ Изобщо не съм приказвал с него, откогато цялата работа беше разкрита “, сподели Бъфет във вторник, и...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР