Университатя (Крайова) продължава безгрешното си представяне от началото на сезона

...

4 от 4 за Университатя, но без Антони Иванов

Университатя (Крайова) продължава безгрешното си показване от началото на сезона в Лига 1 на Румъния. Тази вечер играчите на Кристиано Бергоди победиха с 2:1 Волунтари и по този начин записаха четвърта победа от четири изиграни мача. Българският халф Антони Иванов обаче не бе в групата за домакините.

Елвир Колич даде преднина на Университатя в 34-ата минута, само че Волунтари изравни в 57-ата посредством Кристиан Костин. Победното попадение за домакините означи Александру Чикадиу в 71-ата минута.

С тази победа Университатя държи първото място в класирането с цялостен актив от 12 точки, пред ЧФР Клуж с 10 и Ботошани със 7. Волунтари е на 4-ото място също със 7 точки в актива си.