Унион записа трета победа в първите си четири мача от

...

Унион отнесе Шалке и продължи отличния си старт

Унион записа трета победа в първите си четири мача от старта на сезона и краткотрайно се изкачи на върха в Бундеслигата. Столичани разрушиха Шалке с 6:1 като посетител. Те имат актив от 10 точки и изпревариха Байерн, който играе по-късно през днешния ден. Тимът от Гелзенкирхен има две точки.

Мортен Торсби даде преднина на гостите в шестата минута. Мариус Бютлер изравни от дузпа след половин час игра. Шералдо Бекер направи резултата 1:2 в 36-ата минута, а в самия завършек на първото полувреме Яник Хаберер усили задатъка на Унион. В началото на втората част Бекер се разписа още веднъж. В началото на втората част Бекер се разписа още веднъж. Свен Михел, който влезе като запаса, означи две попадения в последните минути.

Снимки: Gettyimages