Унион (Берлин) продължи великолепната си серия и вече 8 поредни

...

Унион измъкна точка, въпреки че допусна голям обрат срещу Айнтрахт

Унион (Берлин) продължи превъзходната си серия и към този момент 8 следващи мача няма загуба в Бундеслигата. Тимът на Урс Фишер бе на път да допусне огромен поврат в семейството си на Айнтрахт, само че съумя да изравни и срещата приключи 3:3.

Головата фиеста стартира с два гола на Унион в първите шест минути. Андрих откри във втората минута, а Крузе от дузпа удвои задатъка. Гостите се окопитиха и съумяха да изравнят до почивката след две попадения на Андре Силва. Те даже поведоха в 79-ата минута, когато Бас Дост направи резултата 2:3, само че ново попадение на Крузе малко по-късно донесе точката на столичани.