Унгарският премиер ще предложи разширяване на Вишеградската четворка
Унгарският министър председател Петер Мадяр съобщи в Берлин през днешния ден, че на идната среща на Вишеградската четворка на ниво министър-председатели на 23 юни ще предложи разширение на групата, която в този момент включва с изключение на страната му Полша, Чехия и Словакия, съобщи унгарската новинарска организация МТИ, представена от Българска телеграфна агенция.
Източник: novini.bg
КОМЕНТАРИ




