Улица до гимназия в Пловдив тъне в мрак, хората се страхуват да излизат вечер
Улица в центъра на Пловдив тъне в мрак години наред, алармират читатели на TrafficNews . Дългата едвам няколко метра ул. „ Цар Калоян “ в регион Централен регион е ситуирана на гърба на Национална художествена гимназия „ Цанко Лавренов “ и е пресечна на бул. „ Марица-Юг “.
Прочетете още
Живеещи в региона описват, че вечерно време по улиците са без никакво осветяване, поради което напредването в тъмните прави се трансформира в стресово преживяване.
„ Не е обикновено в центъра на града да няма осветяване. Изключително неприятно е да ти се наложи да хвърлиш боклука си вечер и да не знаеш кой може да те изплаши откъм гърба “, споделя Николета Милева.
Хората в региона се оплакват и от дълбоки дупки по улицата, а съгласно тях казусът не е от през вчерашния ден. В същото положение е и прилежащата ул. „ Доктор Петър Берон “, която е пресечна на „ Цар Калоян “.
„ Не разбирам по какъв начин може да оправят кръговото на Водната палата за няма и седмица около Джиро д‘Италия, а улици в центъра на града да имат дупки кратери и да нямат осветяване “, показва още тя.
Медията ни е отправила запитване до локалната власт. Очакваме позицията им.
Снимки, изпратени от жители:
Прочетете още
Живеещи в региона описват, че вечерно време по улиците са без никакво осветяване, поради което напредването в тъмните прави се трансформира в стресово преживяване.
„ Не е обикновено в центъра на града да няма осветяване. Изключително неприятно е да ти се наложи да хвърлиш боклука си вечер и да не знаеш кой може да те изплаши откъм гърба “, споделя Николета Милева.
Хората в региона се оплакват и от дълбоки дупки по улицата, а съгласно тях казусът не е от през вчерашния ден. В същото положение е и прилежащата ул. „ Доктор Петър Берон “, която е пресечна на „ Цар Калоян “.
„ Не разбирам по какъв начин може да оправят кръговото на Водната палата за няма и седмица около Джиро д‘Италия, а улици в центъра на града да имат дупки кратери и да нямат осветяване “, показва още тя.
Медията ни е отправила запитване до локалната власт. Очакваме позицията им.
Снимки, изпратени от жители:
Източник: trafficnews.bg
КОМЕНТАРИ




