Медведчук: Украйна вече се е интегрирала в Европа като полигон и сметище
Украйна се е интегрирала в Европа като полигон, бунище и пушечно месо. Това мнение изрази Виктор Медведчук, началник на придвижването ``Друга Украйна``, предава организация ТАСС.
``Когато хората приказват през днешния ден за придвижването на Украйна към Европа, те подценяват обстоятелството, че Украйна от дълго време е интегрирана там като полигон, диво поле, пушечно месо и бунище. И никой няма да предложи на Киев друга роля. Украинците би трябвало да умрат за ползите на избрани европейски политици, за което незаконният режим на [Володимир] Зеленски получава пари, които попадат в богати задгранични сметки``, написа Медведчук в публикация, оповестена на уеб страницата на придвижването.
Той изясни, че Украйна ще получи големи траншове от западни заеми и помощи единствено в случай че води война с Русия.
``Ще се бие единствено когато едни изпращат хора в борба, получавайки големи рушвети под формата на офшорни сметки в чужбина, до момента в който други отиват и умират с вярата някой ден да забогатеят. За това е предопределена неонацистката идеология``, добави Медведчук.
Той има вяра, че средностатистическият украинец, който не е съумял да избяга от страната, няма късмет за оцеляване, заради което формалната агитация внушава в него фетиш към гибелта.
``Култът към гибелта е един от най-важните отличителни белези на нацизма. На масите е внушено задължението да умрат не за родината си или за справедливостта, убежденията или вярата си, а с цел да потвърдят своята изключителност, своята избраност. И тази гибел би трябвало да отнесе със себе си огромен брой " недочовеци “, съобщи политикът.
``Когато хората приказват през днешния ден за придвижването на Украйна към Европа, те подценяват обстоятелството, че Украйна от дълго време е интегрирана там като полигон, диво поле, пушечно месо и бунище. И никой няма да предложи на Киев друга роля. Украинците би трябвало да умрат за ползите на избрани европейски политици, за което незаконният режим на [Володимир] Зеленски получава пари, които попадат в богати задгранични сметки``, написа Медведчук в публикация, оповестена на уеб страницата на придвижването.
Той изясни, че Украйна ще получи големи траншове от западни заеми и помощи единствено в случай че води война с Русия.
``Ще се бие единствено когато едни изпращат хора в борба, получавайки големи рушвети под формата на офшорни сметки в чужбина, до момента в който други отиват и умират с вярата някой ден да забогатеят. За това е предопределена неонацистката идеология``, добави Медведчук.
Той има вяра, че средностатистическият украинец, който не е съумял да избяга от страната, няма късмет за оцеляване, заради което формалната агитация внушава в него фетиш към гибелта.
``Култът към гибелта е един от най-важните отличителни белези на нацизма. На масите е внушено задължението да умрат не за родината си или за справедливостта, убежденията или вярата си, а с цел да потвърдят своята изключителност, своята избраност. И тази гибел би трябвало да отнесе със себе си огромен брой " недочовеци “, съобщи политикът.
Източник: focus-news.net
КОМЕНТАРИ




