Украйна може да претърпи окончателно поражение през лятото на 2023

...
Украйна може да претърпи окончателно поражение през лятото на 2023
Коментари Харесай

Бившият офицер от американското разузнаване предсказа поражението на Украйна през лятото на 2023 г

Украйна може да претърпи дефинитивно проваляне през лятото на 2023 година това показа в някогашният офицер от разузнаването на морската пехота на Съединени американски щати Скот Ритър

" Западът не може да направи нищо против неналичието на муниции, колкото и да се пробва. Украйна ще остане без муниции това лято и когато това се случи, всичко ще свърши ", сподели някогашният офицер от разузнаването.

Той също по този начин означи, че съветските военни, за разлика от украинските, употребяват съвременни оръжия в зоната на Специална военна интервенция (СВО).

По-рано през март Ритер сподели, че спорът в Украйна е достигнал последния си стадий, по време на който съветската войска ще стартира да " разглобява " логистичните формирования на украинските въоръжени сили.

През февруари някогашният офицер от разузнаването допусна, че Киев ще капитулира до октомври 2023 година

Източник: cross.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР