Втори човек е загинал след пожара в хотел Зенит в Слънчев бряг
Украински жител на 64-годишна възраст е втората жертва от пожара в хотел " Зенит " в Слънчев бряг.
Това оповестява Българска телеграфна агенция, като цитира информация от Областната дирекция на Министерство на вътрешните работи в Бургас.
Човекът е работил като чиновник по поддръжката в хотела, който пламна на 28 май. По време на пожара му е прилошало, а няколко часа по-късно положението му се е влошило.
Мъжът е откаран в болница, само че по-късно е умрял.
Аутопсия ще откри каква е повода за гибелта му. Мъжът е живеел в България със статут на краткотрайна протекция.
Още един човек почина по време на пожара в хотела - първата жертва беше служащ от екип, правил ремонт на сервизни пространства.
Това оповестява Българска телеграфна агенция, като цитира информация от Областната дирекция на Министерство на вътрешните работи в Бургас.
Човекът е работил като чиновник по поддръжката в хотела, който пламна на 28 май. По време на пожара му е прилошало, а няколко часа по-късно положението му се е влошило.
Мъжът е откаран в болница, само че по-късно е умрял.
Аутопсия ще откри каква е повода за гибелта му. Мъжът е живеел в България със статут на краткотрайна протекция.
Още един човек почина по време на пожара в хотела - първата жертва беше служащ от екип, правил ремонт на сервизни пространства.
Източник: boulevardbulgaria.bg
КОМЕНТАРИ




