Уинипег Джетс официално се сриват.След период, в който спечелиха осем

...

Уинипег Джетс оставиха лидерството в третия период да се изплъзне при загуба с 3-1 от Ойлърс

Уинипег Джетс публично се срутват.

След интервал, в който завоюваха осем от 10 игри, в този момент изгубиха три следващи за първи път този сезон с помощта на провалянето с 3-1 от Едмънтън Ойлърс в четвъртък вечерта.

Джетс имаха преднина от един гол през по-голямата част от мача, само че Ойлърс вкараха три пъти през последните седем минути, в това число празна врата за четвъртата си поредна победа.

Джетс държаха два огромни удара на Ойлърс през първите два интервала. Но Конър МакДейвид сложи Леон Драйзайтл за победния гол в пауърплейа с малко повече от две минути до края, откакто Конър Хелбуйк преди малко позволи слаб гол единствено минути преди този момент.

Джетс завоюваха единствено 29 % от дуелите, достигайки единствено 18-за-62 на точката.

„ Най-големият ни проблем довечера бяха фейсофите “, сподели старши треньорът на Джетс Рик Б...