Уинипег Джетс доминират в мачовете срещу опонентите си от Централната

...

Уинипег Джетс изостават рано, не могат да се възстановят след загубата с 4-1 в Далас

Уинипег Джетс преобладават в мачовете против съперниците си от Централната дивизия този сезон, с едно удивително изключение.

The Jets в този момент са 0-3 против Далас Старс след загуба с 4-1 в Тексас в четвъртък вечерта, спрямо 16-1-1 против останалата част от дивизията.

Старс заплашиха рано, когато Мейсън Марчмънт беше освободен при отделяне в третата минута на мача, само че Конър Хелбуйк го обърна встрани.

Далас щеше да се качи на борда няколко минути по-късно, откакто Коул Перфети обърна шайбата в своя край. Погрешно подаване отвън дъските попадна върху стика на Джо Павелски, който прати шайбата ниско към Джейсън Робъртсън. Той влезе и победи Hellebuyck отблизо разстояние за своя 20-ти за сезона.

Извънредни вести от Канада и целия свят, изпратени на вашия имейл, както се случва.

Това остана 1-0 до отметк...