Уест Хям надви Саутхямптън с 1:0 като домакин и спечели

...

Уест Хям изплува от зоната на изпадащите след успех над Саутхямптън

Уест Хям надделя Саутхямптън с 1:0 като хазаин и завоюва извънредно значим мач в борбата за оцеляване в британската футболна Висша лига. " Чуковете " изплуваха над зоната на изпадащите с 27 точки, а " светците " остават последни с 23.

Уест Хем вкара единствения гол след четвърт час игра, когато Тило Керер центрира в наказателното поле и Найеф Агер засече топката в мрежата на гостите за 1:0.
 Байерн (Мюнхен) не се интересува от Райс и Ковачич

Твърдението е на влиятелен немски журналист

Саутхемптън атакуваше по-често през второто полувреме, само че по този начин и не съумя да изравни. " Светците " бяха най-близо до гол в самия край след центриране на Джеймс Уорд-Праус, което Пол Онуачу изпрати с глава в напречната греда.

Въпреки успеха, Уест Хем надалеч не се е избавил от изпадане. " Чуковете " имат единствено точка повече от първия под чертата Евертън, само че също по този начин са и с мач по-малко.