Уест Хям и Астън Вила направиха зрелищен мач, завършвайки 2:1

...

Уест Хям пречупи Астън Вила в зрелищен мач

Уест Хям и Астън Вила направиха зрелищен мач, завършвайки 2:1 на " Лондон Стейдиъм ". Победата е значима за " чуковете " в борбата за челните места във Висшата лига. С трите точки, домакините са 5-ти, до момента в който Вила са на 10-ата позиция, с 15 пункта, с 2 по-малко от Уест Хям.Началото на срещата бе вихрено. Още във 2-ата минута, домакините поведоха откакто Джаръд Боуен центрира, а Огбона беше непокрит и засече с глава за 1:0. В 25-ата минута, резултатът беше подравнен. Мати Кеш откри точно Грийлиш на границите на наказателното поле, който с обмислен удар, прониза мрежата. Минута след подновяването на играта след почивката, Мохамед Саид Банрама асистира ба Боуен, който скочи най-високо с глава при центрирането му и направи 2:1. В 71-ата минута Олие Уоткинс пропусна дузпа и по този начин резултатът се резервира 2:1 до края.