Уест Хем посреща Брайтън в среща от 20-ия кръг на

...

Уест Хем приема Брайтън с мисъл за челната четворка във Висшата лига

Уест Хем посреща Брайтън в среща от 20-ия кръг на Висшата лига на Англия. Двубоят на " Лондон Стедйъим " стартира в 21:30 часа българско време.

Днешните домакини приключиха 2023 година с победа над градския противник Арсенал и в този момент могат да стартират новата година с нов триумф. " Чуковете " реализираха зашеметяващи резултати през декември, като победиха Тотнъм, Арсенал и Манчестър Юнайтед.

Уест Хем е непобеден вкъщи от октомври и, заемайки шесто място в таблицата, се оказва в борбата за място в челната четворка.

Покрай Коледа Брайтън съумя да смрачи настроението и в другата част от Северен Лондон. " Чайките “ победиха Тотнъм с 4:2 като хазаин, като бурно стартираха срещата и имаха безспорен надзор до нея преди първия гол на " шпорите " в 81-ата минута. Успехът бе първи за отбора от три турнирни мача насам, като най-разочароващият от тях бе равенството 1:1 с Бърнли вкъщи.