Уест Хем победи Тотнъм с 3:2 в контрола, която се

...

Уест Хем надви Тотнъм в неофициалния дебют на Постекоглу

Уест Хем победи Тотнъм с 3:2 в контрола, която се игра в австралийския град Пърт. Това бе всекидневен дебют на  Ангелос Постекоглу като ментор на " шпорите ".

Резултатът бе открит от Дани Ингс, който в 18-ата минута се разписа от близка отдалеченост.

Пет минути по-късно юношата на " чуковете " Дивин Мубама вкара втори гол. Той скочи най-високо при центриране от корнер от левия фланг и с глава простреля стража Викарио.

Джовани Ло Селсо понижи в 68-мата минута с мощен удар с левия крайник от към осем метра, възползвайки се от асистенция на Иван Перишич.

Отново Перишич асистира и за втория гол на отбора си три минути по-късно, когато прецизен за 2:2 бе Дестини Удоджи. Бившият състезател на Удинезе засече с глава центриране на близката греда от корнер и не остави шансове на вратаря на Уест Хям Лукаш Фабиански.

" Чуковете "  обаче съумяха да стигнат до успеха. В 78-мата минута Джанлука Скамака се измъкна зад тила на защитата на Тотнъм и с удар с десния крайник оформи крайното 3:2.