Уест Хем победи с 2:0 в мач от 18-ия кръг

...

Уест Хем би и изпревари слаб Манчестър Юнайтед

Уест Хем победи с 2:0 в мач от 18-ия кръг на Висшата лига. По този метод чуковете изпревариха противника си в класирането. Лондончани са шести с 30 точки, алените дяволи са осми с 28 точки.

Уест Хем стигна до триумфа с два бързи гола в границите на шест минути през втората част. Джаръд Боуен откри резултата в 72-а минута след превъзходна асистенция на Лукас Пакета. Това е 11-о попадение за него през сезона. Малко по-късно късно Мохамед Кудус затвърди триумфа на домакините. Той се разписа в трето следващо домакинство на Уест Хем..

Манчестър Юнайтед не съумя да стигне до чисто състояние за гол. Червените дяволи не съумяват да се разпишат в трети подред мач.

Поражението е осмо за Юнайтед през сезона във Висшата лига. Тимът на Ерик загар Хаг има единствено една победа в пет срещи в елита. Освен това във всички шампионати Юнайтед има повече загуби в сравнение с победи.
Източник: flashnews.bg