Уелс стартира квалификациите за Евро 2020 с победа. В среща

...

Страхотен гол и вратар дадоха летящ старт на Уелс по пътя към Евро 2020

Уелс започва квалификациите за Евро 2020 с победа. В среща от група " Е " отборът на Райън Гигс надделя мъчно Словакия с 1:0 вкъщи.

Голът за " драконите " пристигна още в 5-ата минута и бе дело на Даниел Джеймс.

Така двата тима събраха по 3 точки, откакто преди няколко дни словаците победиха Унгария.

Двубоят започва чудесно за Уелс. В 5-ата минута Джеймс лиши топката от бранител на гостите и с прекрасен удар от далечна отдалеченост вкара за 1:0.
 Снимка 414160
Източник:

До края на полувремето самодейността бе за " драконите ", които обаче не съумяха да стигнат до второ попадение. Бруукс и Гарет Бейл се отличиха с пропуски.

В 53-ата минута Дубравка избави удар на Бейл. Минута по-късно Хенеси отрази най-хубавата опция пред гостите, спасявайки шут на Руснак.

Постепенно натискът на Словакия се ускори и Хенеси трябваше да избавя удари на Хонко и Мак.

В 82-ата минута още веднъж стражът на " драконите " бе на висота и отрази удар с глава от близо на резервата Дуриш.
 Гарет Бейл: Проблеми с Роналдо? Никога не съм имал такива
Бейл: Проблеми с Роналдо? Никога не съм имал такива