Уелс допусна първа грешка в Лигата на нациите. Отборът на

...

Първа грешка за лидера в нашата група Уелс

Уелс позволи първа неточност в Лигата на нациите. Отборът на Райън Гигс приключи 0:0 при гостуването си на Ейре. В група 4 на дивизия B Уелс продължава да е водач с актив от 7 точки, ирландците са трети с две точки, а на последно място е България преди дуела ни против Финландия.

Двубоят в Дъблин няма да се запомни с доста футболни моменти. Най-интересната обстановка през първото полувреме бе обстановка, в която гостите имаха искания за дузпа, когато Ампаду бе съборен от Рандолф в наказателното поле.

Чак в 55-ата минута се стигна до първата действителна голова заплаха пред една от двете порти, когато Шейн Лонг стреля с глава над вратата от прелестна позиция. Седем минути преди края Джеймс Маклийн от домакините получи втори жълт картон. Уелс опита да натисне в последните минути, само че дуелът справедливо приключи наедно.