7 продължавания и 7 отпадания за българските отбори след 0:0 у дома в първия мач
Удобен резултат ли е 0:0 вкъщи в първия от два елиминационни мача в евротурнирите? Това го демонстрира реваншът… Преди Лудогорец да направи 0:0 против МОЛ Види вкъщи, същото се бе случвало 14 пъти на български тимове на континенталната сцена.
@@@
Статистиката от тях демонстрира, че 7 пъти нашите представители са продължава напред, като толкоз пъти са били и отстранени. Разградчани към този момент имат опит в сходна обстановка. През 2014 година съумяха да се класират в идната фаза след конфликти със сръбския Партизан - стигнаха до 2:2 в реванша в Белград.
ЦСКА е рекордьор по продължавания напред след 0:0 вкъщи в първия мач - има три, като по този метод е отстранил Парма, Хайдук Кула (след продължения) и Динамо (Москва).
@@@
Левски пък е надвивал норвежкия Бран, а Литекс се е справял с изразелския Апоел Кирят Шмона. За последно наш тим се класира след 0:0 като хазаин в първата среща през сезон 2016/17. Тогава Берое в профил с победа с 2:0 в реванша босненския Радник Биелина.
Ето всички представяния на българските тимове в Европа след 0:0 вкъщи в първия мач:
Галерия: Емона Цончева, Sportal.bg
Източник: "Тема Спорт "
@@@ Статистиката от тях демонстрира, че 7 пъти нашите представители са продължава напред, като толкоз пъти са били и отстранени. Разградчани към този момент имат опит в сходна обстановка. През 2014 година съумяха да се класират в идната фаза след конфликти със сръбския Партизан - стигнаха до 2:2 в реванша в Белград.
ЦСКА е рекордьор по продължавания напред след 0:0 вкъщи в първия мач - има три, като по този метод е отстранил Парма, Хайдук Кула (след продължения) и Динамо (Москва).
@@@ Левски пък е надвивал норвежкия Бран, а Литекс се е справял с изразелския Апоел Кирят Шмона. За последно наш тим се класира след 0:0 като хазаин в първата среща през сезон 2016/17. Тогава Берое в профил с победа с 2:0 в реванша босненския Радник Биелина.
Ето всички представяния на българските тимове в Европа след 0:0 вкъщи в първия мач:
Галерия: Емона Цончева, Sportal.bg
Източник: "Тема Спорт "
Източник: sportal.bg
КОМЕНТАРИ




