Удивително, но това беше петият мач 4-3, в който Юнайтед

...

Манчестър Юнайтед се люлее между шамболия и сензация в една и съща вечер, пише КРИС УИЛЪР, докато Коул Палмър нанася съкрушителен удар на първите четири надежди в трилър 4-3

Удивително, само че това беше петият мач 4-3, в който Юнайтед взе участие този сезон, като загуби три и завоюва две. Това пристигна пет дни, откакто те водеха надълбоко в травми на пътя в Брентфорд и съумяха да изтърван точки и там.

Този път те към момента бяха 3 -2 напред след 99 минути и 17 секунди преди Палмър да изравни с втората от двете си дузпи, отсъдени за фаул на Диого Далот против резервата Нони Мадуеке. Никой тим не е водил толкоз късно в мач от Висшата лига и е изгубил.

Коул Палмър резервира хладнокръвие, с цел да вкара два пъти след 90 минути и да подпечата замайващ поврат, първият от които пристигна от 12 ярда

Късното удвояване на Палмър провокира безпорядък на пейката на Челси, с 82 секунди сред головете в добавеното време

Той отпразнува замайващ хеттрик, с цел да означи 15-ия си гол за сезона при гибелта