Удинезе остана без победа в пети пореден мач от Серия

...

Един точен удар стигна на Лече за точка в Удине

Удинезе остана без победа в пети следващ мач от Серия " А ". След мощното начало на сезона " фриуланите " зациклиха и през днешния ден не съумяха да преодолеят съпротивата на Лече. Двубоят на " Дачия Арена " приключи 1:1, като гостите стигнаха до попадение с единствения си прецизен удар, дело на Лоренцо Коломбо в 33-ата минута. Бето изравни за Удинезе в 68-ата.

Наставникът на домакините Андреа Сотил заложи в предни позиции на Жерард Деулофеу и Бето. В първите минути Удинезе имаше превъзходство, само че последователно Лече се окопити и поведе с попадение на преотстъпения от Милан Коломбо. Нападателят технично овладя топката и от десетина метра я прати в мрежата.

Гледайте спорт на MAX с най-вълнуващите мачове от италианските Serie A и Coppa Italia, онлайн, в ефира на MAX Sport 3.

Снимки: Gettyimages