Удинезе не спира да изумява с представянето си от началото

...

Гол в добавеното време продължи блестящата серия на Удинезе

Удинезе не стопира да изумява с представянето си от началото на сезона в Серия " А ". Отборът на Андреа Сотил реализира шеста поредна победа и се настани на третото място в класирането, изпреварвайки първенеца Милан и Лацио. Поредната жертва на " фриуланите " беше Верона, а триумфа с 2:1 в града на Ромео и Жулиета донесе словенецът Яка Бийол във втората минута от добавеното време.

Победата на Удинезе пристигна изцяло справедливо, макар че Верона поведе преди почивката с попадение на Джош Дойг. Резервата Бето изравни в 70-ата минута, а в последните секунди Бийол засече с глава центриране на Лазар Самарджич и приближи отбора си единствено на точка зад водачите Наполи и Аталанта.

Гледайте спорт на MAX с най-вълнуващите мачове от италианските Serie A и Coppa Italia, онлайн, в ефира на MAX Sport 3.