Удинезе и Болоня завършиха наравно 1:1 в мач от 35-ия

...

Удинезе и Болоня не се победиха, Антов отново гледа от пейката

Удинезе и Болоня приключиха наедно 1:1 в мач от 35-ия кръг на Серия " А ". Родриго де Пол откри резултата в 23-ата минута, а шест минути преди края Рикардо Орсолини изравни от дузпа.

Така и двата тима имат по 40 точки и значително към този момент мислят за идващия сезон.

Българският бранител Валентин Антов още веднъж остана неизползвана запаса за отбора на Синиша Михайлович.

" Зебрите " поведоха в 23-ата минута. Тогава звездата на отбора Родриго де Пол направи страховит самостоятелен пробив, нахлу в наказателното поле и направи Лукаш Скорупски беззащитен.

В края на първата част Хуан Мусо избави мощен удар в горния десен ъгъл на Родриго Паласио.

През второто полувреме играта беше равностойна. В 81-ата минута вратарят на домакините фаулира в наказателното поле Паласио. Главният рефер уточни бялата точка, а Рикардо Орсолини не сбърка за 1:1.
 Наполи завоюва гостуването си на Специя с 4:1 в Серия