Ударът с глава на резервата Кийфър Мур през второто полувреме

...

Маркос Сенеси и Кийфър Мур простреляха Борнемут покрай Кристъл Палас

Ударът с глава на резервата Кийфър Мур през второто полувреме в добавеното време подпечата победа с 2-0 за наддаване на Борнемут над разочарования Кристъл Палас на Селхърст Парк.

Маркос Сенеси изведе черешките напред в 25-ата минута със лично изпитание на кимване през първото полувреме, в което Тирик Мичъл бе изведен наложително в друга тревожна сцена за измъчените от травми домакини.

Джеферсън Лерма беше най-близо за орлите, когато удари отвесната врата при започване на второто полувреме, само че неговият тим продължава да търси единствено втората си победа във Висшата лига вкъщи.

Мур, който беше въведен в 88-ата минута, погреба всяка вяра за делене на точките в Южен Лондон и подсигурява, че тимът му направи 13 точки от последните си шест мача в лигата преди съботното пътешестване до Олд Трафорд.

Първият късмет на Палас пристигна, когато Майкъл Олисе изплува в ранен свободен удар от покрай лявата аутлиния, където Джордан Аю съумя единствено да насочи слаб удар с глава...