Жена, държана от полицията в Обединеното кралство в продължение на 7 часа след конфискуването на iPads на дъщерите
Учителка съобщи, че е била арестувана в полицейска килия в продължение на седем и половина часа след конфискуването на два iPad, които са принадлежали на дъщерите й.
В изявление за LBC Ванеса Браун съобщи, че е претърпяла безсънни нощи вследствие на случая на 26 март, след изказванието, че е откраднала устройствата.
50-годишната съобщи, че е конфискувала таблетките, с цел да насърчи дъщерите си да се съсредоточат върху учебната си работа, която по-късно е призната от полицията в Сури.
Прочетете също: Индийският студент назовава Англия „ Капан “ за интернационалните студенти, предизвестява ги да „ мислят два пъти “
г -жа Браун сподели, че е отведена в полицейски сектор, където е била претърсена, е имала пръстови отпечатъци и изстрели за настойничество, преди да бъде държана в килия. Полицията също изпрати чиновници в учебното заведение на децата си и извади щерка си от класа по въпроса, добави тя.
Силата наблюдава iPad в къщата на майката на г -жа Браун в Кобъ...
Прочетете целия текст »




