Учител в детска градина е задържан в централната германска провинция

...
Учител в детска градина е задържан в централната германска провинция
Коментари Харесай

Учител в германска детска градина е заподозрян в сексуални посегателства върху шест деца


Учител в детска градина е арестуван в централната немска провинция Хесен по съмнение в многочислени случаи на полова корист с деца, оповестиха управляващите, представени от ДПА и Българска телеграфна агенция.

Смята се, че 34-годишният мъж, който няма предходни присъди, е направил похищения върху шест момчета на възраст към 4 години, до момента в който е бил на работа, а също, че е създавал материали с детска порнография, посочи прокуратурата в град Гисен и полицията в Източен Хесен.

Не може да се изключи опцията да са били осъществени и други похищения.

Мъжът не е коментирал обвиняванията, когато се е явил пред следствието. Според известията, сега той се намира в ареста.

Полицията и прокуратурата са разкрили мъжа посредством следствия в уеб страници в " Тъмната мрежа ". Първоначално той е бил разследван по съмнение в владеене на детска порнография.

По време на претършуване от обвинения са конфискувани голям брой устройства за предпазване на данни и други доказателства, в това число изображения и видеоклипове. До ареста си мъжът е работил като преподавател в градчето Гребенхайн.

Разследването на полицията и прокуратурата продължава, като се прави оценка на конфискуваните устройства за предпазване на данни и се информацията от разпитите на очевидци.

По на практика аргументи и с цел да се защитят персоналните права на засегнатите лица, понастоящем не може да бъде предоставена спомагателна информация, обявиха управляващите. Полицията е в контакт с засегнатите лица и работи със съответните профилирани служби, с цел да обезпечи цялостна грижа и поддръжка на жертвите.

 

Източник: epicenter.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР