Ученик се срина и умря на игрището в Итън, докато

...
Ученик се срина и умря на игрището в Итън, докато
Коментари Харесай

Ученик в Итън почина, след като колабира на игрището по средата на футболен мач

Ученик се срина и умря на игрището в Итън, до момента в който играеше някакъв тип футбол с приятелите си.

Шесто- класният възпитаник Рафаел Прайър беше на учебните стадиони в събота, когато ненадейно се разболя. Училището удостовери, че 13-класникът е умрял същия ден. Съобщава се, че татко му, който е бил някогашен възпитаник, е играл на близкото игрище, когато се е случила нещастието.

Директорът на Итън Саймън Хендерсън сподели: „ Рафаел беше извънреден млад мъж, който живееше с наслада в сърцето си, споделяйки го необятно и мощно. Предстоеше му най-блестящото бъдеще. През живота си в Итън Рафаел донесе толкоз доста на приятелите си и на тези, които го учеха и се грижеха за него, в това число на тези, които играеха с и против него на игрището, където той превъзхождаше като един от капитаните на Игрите.

„ Цялата общественост на Итън е надълбоко натъжена и шокирана от тази вест. Докато скърбим за трагичната му гибел, сърцата ни са към родителите на Рафаел, неговото семейство и приятелите му. “

Р...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР