Участник на “Чалънджър турнира в София се оплака от условията,

...
Участник на “Чалънджър турнира в София се оплака от условията,
Коментари Харесай

Участник на Чалънджър турнира в София: Кортовете са минно поле

Участник на “Чалънджър ” шампионата в София се оплака от изискванията, дефинира кортовете като минно поле и посъветва сътрудниците си да не идват в България.

Габи Адриан Бойтан от Румъния отпадна в първи кръг на квалификациите, само че употребява обществените мрежи, с цел да опише прекарването си да играе в столицата ни.

„ Колеги тенисисти, в случай че в миналото обмисляте да посетите шампионат на професионално равнище в България, отидете някъде другаде през тази седмица или го пропуснете. Ако обичате да играете на минно поле, заповядайте “ – написа Бойтан, представен от “Тенискафе ”.

„ И който и да е от ATP, който е одобрил семейството на този шампионат тук, да се срами.
Абсолютно отвратителни условия за игра и тренировки, просто не можете да играете тенис тук “.

„ Не се окайвам, просто ви приканвам, ако има различен „ Чалънджър “ в България, да похарчите парите си, с цел да играете в различен шампионат, в друга страна, и да не си губите времето и парите тук “.

Бойтан качи и фотография от подготвителните кортове в Националния тенис център с иронично обръщение: „ Тренирайте на това “.
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР