Орлин Горанов избра дъщерята на Халваджиян за победител в „Пееш или лъжеш“. Тя се оказа, че пее
Участието на Орлин Горанов в „ Пееш или лъжеш “ сигурно ще е едно от най-коментираните.
Доста от феновете на „ Пееш или лъжеш “ с посетител Орлин Горанов се ядосаха на финалния му избор. Те използваха фейсбук страницата на предаването, с цел да изразят разочарованието си.
Причина за недоволството беше, че една от осемте участници, измежду които Горанов трябваше да избира дали пеят или лъжат, беше Беа. Момичето е щерка на продуцента на предаването Джуди Халваджиян, което стана мотив за раздразнението измежду феновете.
И тъкмо тя бе определена от Орлин Горанов за победител и заключителен дует – двамата извършиха по прелестен метод „ Светът е за двама “. Беа категорично съобщи преди осъществяването си, че ще подари петте хиляди лв., които получи, за щедрост.
„ Защото по този начин съм се схванала с татко ми “, сподели Беа и стана ясно, че той е фамозният продуцент Джуди Халваджиян.
Въпреки сполучливия и положителен край, мнозина фенове видяха, че всичко е авансово скалъпено.
Явно и от продукцията са усетили по какъв начин ще се развият нещата, тъй като още при започване на предаването водещият Димитър Рачков разгласи в особено видео за феновете от гримьорната, че Беа е щерка на Джуди и че за това са наясно единствено той и панелистката Мария Игнатова.
Мария Игнатова чистосърдечно си призна пред другите панелисти, че познава момичето от дребна и по тази причина няма да разяснява нейната изява.
Иначе за пред Орлин Горанов и панелистите бе показана като внучка на художника Златю Бояджиев. А Горанов хареса най-вече нейното показване и я избра пред всички.
Във фейсбук страницата на „ Пееш или лъжеш “ заваляха отрицателни мнения, макар позитивния край на шоуто. Част от феновете считат, че победител трябваше да бъде другият финалист – Венци.
Други обаче се радват на Беа, която е посочила гений.
Ето какво пишат във фейсбук хората, като има отзиви и в двете направления:
„ Това си беше позорно нагласено. Гледах това шоу единствено поради Рачков, само че ми стига толкоз. „ Аз изобщо не съм очаквала такова нещо “, сподели Беа… Определено не говореше за чека, той беше явен още първоначално. Но по-важното е, че на никой от продуцентите не му пука, какво пишем ние тук. “
„ Обещавам тържествено, че ще си виждам предаването, тъй като ми харесва! И намалете апелирам злобата! Момичето е надарено и пее! “
„ Циркаджии… всички от “панела “ познават дъщерята на Халваджиян, само че Орлин Горанов не. Смях. Кажете ми в коя друга страна пробутват по подобен метод децата на било то сценарист или продуцент в личните им излъчвания. “
„ В интерес на истината детето пее, а и ще подари парите за щедрост! “
„ Първия сезон беше къде, къде. Тука се оляхте от нагласени истории и връзкари. Гледах го на драго сърце, но то към този момент не се търпи. Всичко да опозорите… “
„ Взимат ни за наивници май… “
„ Ако дъщеричката на Джуди не можеше да пее, надали щеше да се яви там. Браво за избора на Орлин Горанов! Макар че и всички останали участници, които можеха да пеят, бяха прелестни! “




