Участието на Карим Бензема в мача на срещу остава под

...

Париж тръпне: Заплаши ли Карим Бензема ПСЖ преди сблъсъка в Шампионска лига?

Участието на Карим Бензема в мача на против остава под подозрение, само че френският нападател даде обещание да се завърне след травмата по-силен от всеки път!
Само минути след разочароващото , голмайсторът на Реал разгласява свое видео в обществените мрежи, намеквайки, че може би е подготвен да играе в първия конфликт от 1/8-финалите в Шампионска лига (15 февруари).
" Хайде. Напълно стимулиран съм. Ще се завърна мощен, доста мощен! ", се чува да споделя Бензема на фрагментите, до момента в който е облян в пот, а на декор звучи мотивираща ария.
Националът на Франция прекара по-голямата част от последната седмица в независими тренировки във фитнеса и надалеч от съотборниците си. За последно той бе в игра 23 януари в мача против Елче (2:2). В негово неявяване Реал Мадрид записа победа, тъждество и загуба и съумя да вкара единствено един гол (на Гранада), който бе дело на Марко Асенсио.
Източник: sportlive.bg