Убедителна победа с 5:0 постигна отборът на Марек срещу Сливнишки

...

Марек писа 5 на Сливнишки герой

Убедителна победа с 5:0 реализира тимът на Марек против Сливнишки воин. Лидерът в група 1 на Югозападна Трета лига надигра тотално съперника си на " Бончук " и справедливо се поздрави с подобен триумф. Дупничани имаха известни усложнения единствено през първото полувреме. Повече владееха топката, само че и Героя стоеше плътно в отбрана. Все отново в 21-ата минута Марек откри път към вратата на съперника. Тогава след малко безредие Даниел Гогов откри за 1:0.

Втората част стартира добре за дупничани и в 51-ата минута Георги Божилов от близко повиши на 2:0. Оттук насетне отбраната на Сливнишки воин замязя на разграден двор. След груба неточност в защитата на гостите в 66-ата минута Росен Йорданов вкара на празна врата с удар отвън наказателното поле. Три минути по-късно отбраната и вратарят на Героя сътвориха поредна нелепост, изпращайки топката към опразнената им врата. Там безусловно от голлинията Божилов вкара най-лесния гол в кариерата си за 4:0.

Въпрос на време беше дупничани да отбележат ново попадение. Това стана в 75-ата минута. Тогава след бърза офанзива Николай Ганчев също безпроблемно докара нещата до 5:0. До края Марек понамали темпото и срещата приключи при този резултат. Дупничани остават първи в класирането два кръга преди края на постоянния сезон и образуването на обща първа десетица.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.