(U17) спечели с категоричното 4:0 мача с връстниците си от

...

Лудогорец с категорично 4:0 над Берое

(U17) завоюва с безапелационното 4:0 мача с връстниците си от Берое (Стара Загора). Срещата от 22-ия кръг на шампионата в Елитната юношеска група до 17 години се игра на един от терените в комплекса " Гнездо на орли ".

Иван Нешков откри в 14-та минута, разписвайки се непосредствено от ъглов удар. В 30-ата минута Константин Димитров проби по фланга и подаде по тревата паралелно на вратата за Петър Кирев, който засече за 2:0. Първото полувреме приключи при този резултат.

Само четири минути след подновяването на играта Петър Кирев направи разликата класическата. Последният пас даде Никола Георгиев, който изведе голмайстора самичък против вратаря на гостите. В 80-та минута Йоан Киров оформи крайното 4:0 след добър пас на Димитър Филипов.