U15 на "Ботев" /Враца/ победиха "Спартак" /Плевен/ с 4:1 в

...

U15 на Ботев /Враца/ разбиха Спартак /Плевен/, при U11 врачани взеха само точка

U15 на "Ботев " /Враца/ победиха "Спартак " /Плевен/ с 4:1 в среща пт 9-ти кръг на шампионата в зона "Велико Търново ". Още в 5-та минута Георги Георгиев откри резултата. В 15-та минута Георгиевудвои преднината на врачани с добавка след удар на Спасов.
През втората част Мирослав Маринов с шут от към 20 метра направи резултата типичен. Ивайло Тодоров мина през цялата плевенска защита на плевенчани и осъществя за 4:0. Три минути преди края Тончо Георгиев от фаул вкара почетното попадение за "Спартак ".
При U11 "Ботв " /Враца/ и "Спартак " приключиха 1:1. Домакините откриха резултата в 8-та минута, откакто Митко Панов тормози оптимално бранителя Владислав Миланов и той си вкара автогол за 1:0.
Десет минути след почивката водачът стигна до равенството. Вратарят Любо Василев мазета топката, тя рикошира в крайници на Васил Тошев и се озова в мрежата. До края на мача за врачани пропусна Кристиан Грозданов, а самопожертвователна демонстрация на стража Василев не разреши на гостите да си тръгнат с трите точки.
Източник: bulnews.bg