U11 на "Ботев" /Враца/ разгроми "Монтана" с 6:0 в изтеглен

...

U11 на Ботев /Враца/ разгромиха Монтана и влязоха в тройката

U11 на "Ботев " /Враца/ разгроми "Монтана " с 6:0 в изтеглен мач от VI кръг на U11 в зона "Велико Търново ". Врачани вкараха 5 гола още през първото полувреме. Кристиан Грозданов откри резултата с отдалечен удар в 14-та мин. Последваха 2 попадения на Митко Панов /на снимката/ и по едно на Божидар Джунов и Пламен Петров.
След почивката темпото спадна, само че въпреки всичко домакините осъществиха още един гол, още веднъж дело на Грозданов.
Треньорът на врачани Тодор Гарев беше присъединил в групата за мача: Любомир Василев, Руслан Янакиев, Кристиян Тодоров, Пламен Петров, Деян Танчев, Стивън Валериев, Цветислав Цветанов, Ивайло Дудушки, Божидар Джунов, Кристиан Грозданов, Митко Панов /Евгени Илиев, Иван Иванов, Румен Петров, Тодор Цонев, Пламен Начов, Николай Константинов и Веселин Кирилов/.
С успеха "Ботев " /Враца/ излиза на 3-то място със 7 т. Мотана остана на 6-то място с 3 т.
Източник: bulnews.bg