Тялото на младо момиче е било открито снощи в столичния

...
Тялото на младо момиче е било открито снощи в столичния
Коментари Харесай

Откриха тяло на младо момиче в столичен квартал

Тялото на младо момиче е било намерено нощес в столичния квартал Надежда 2, оповестява News24sofia.eu, базирайки се на свои източници.

По първична информация става въпрос за жена на към 19–20 години.

Сигналът е подаден в късните часове на нощта, откакто близки на момичето го намерили в безжизнено положение в жилище в квартала. Те неотложно подали сигнал на телефон 112.

На място са пристигнали екипи на Министерство на вътрешните работи и Център за незабавна здравна помощ, които са установили гибелта.

Районът към блока краткотрайно е бил отцепен, а криминалисти са направили оглед на местопроизшествието.

По информация от източници, близки до следствието, все още не се изключва нито една версия – от неочакван здравословен проблем до насилствена гибел.

Съседи описват, че в региона е имало засилено полицейско наличие, а проверяващите са разговаряли с близки и живеещи в блока, с цел да изяснят последните часове от живота на младата жена.

Очаква се спомагателна информация след назначените експертизи и формалните данни от следствието.

Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР