Жена се удави в морето край Несебър
Тялото на жена е било намерено в морето край плаж край Несебър. Сигналът за случая е подаден към 20:30 часа през вчерашния ден, 31 май, оповестиха от Областната дирекция на МВР-Бургас.
По информация на полицията в Бургас дамата е била видяна да се дави във водата на плаж „ Олимпийски очаквания “. Тялото ѝ е било извадено на брега, само че тя към този момент е била без признаци на живот.
Към момента самоличността на умрялата към момента не е открита.
При осъществения оглед не са открити забележими следи от принуждение. На пясъчната линия са открити плажна чанта с летни облекла и джапанки, за които се допуска, че са принадлежали на дамата.
Тялото е превозено за аутопсия.
По информация на полицията в Бургас дамата е била видяна да се дави във водата на плаж „ Олимпийски очаквания “. Тялото ѝ е било извадено на брега, само че тя към този момент е била без признаци на живот.
Към момента самоличността на умрялата към момента не е открита.
При осъществения оглед не са открити забележими следи от принуждение. На пясъчната линия са открити плажна чанта с летни облекла и джапанки, за които се допуска, че са принадлежали на дамата.
Тялото е превозено за аутопсия.
Източник: moreto.net
КОМЕНТАРИ




