Тялото на жена е било открито в морето край плаж

...
Тялото на жена е било открито в морето край плаж
Коментари Харесай

Жена се удави в морето край Несебър

Тялото на жена е било намерено в морето край плаж край Несебър. Сигналът за случая е подаден към 20:30 часа през вчерашния ден, 31 май, оповестиха от Областната дирекция на МВР-Бургас.

По информация на полицията в Бургас дамата е била видяна да се дави във водата на плаж „ Олимпийски очаквания “. Тялото ѝ е било извадено на брега, само че тя към този момент е била без признаци на живот.

Към момента самоличността на умрялата към момента не е открита.

При осъществения оглед не са открити забележими следи от принуждение. На пясъчната линия са открити плажна чанта с летни облекла и джапанки, за които се допуска, че са принадлежали на дамата.

Тялото е превозено за аутопсия.
Източник: moreto.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР