Морето в Несебър изхвърли удавена жена
Тяло на жена е намерено в морето край плаж „ Олимпийски очаквания “ в Несебър. Сигналът е подаден в Районното ръководство в града към 20.30 ч. нощес.
По първични данни дамата е била видяна във водата в безпомощно положение. Безжизненото ѝ тяло е извадено от морето. Към момента самоличността ѝ към момента не е открита.
При огледа не са открити забележими следи от принуждение по тялото. На плажа са открити персоналните ѝ движимости – чанта с летни облекла и джапанки.
Тялото е превозено за аутопсия в отделението по правосъдна медицина към УМБАЛ – Бургас. По случая се прави инспекция.
По първични данни дамата е била видяна във водата в безпомощно положение. Безжизненото ѝ тяло е извадено от морето. Към момента самоличността ѝ към момента не е открита.
При огледа не са открити забележими следи от принуждение по тялото. На плажа са открити персоналните ѝ движимости – чанта с летни облекла и джапанки.
Тялото е превозено за аутопсия в отделението по правосъдна медицина към УМБАЛ – Бургас. По случая се прави инспекция.
Източник: lupa.bg
КОМЕНТАРИ




