Тяло на човек е било открито вчера вечерта в района

...
Тяло на човек е било открито вчера вечерта в района
Коментари Харесай

Откриха тяло до подлеза на НДК в София

Тяло на човек е било намерено през вчерашния ден вечерта в региона на подлеза на Национален замък на културата /НДК/  в София . Информацията е доказана от пред „ Фокус “.

От полицията оповестяват, че по тялото не са открити следи от принуждение . Към момента не се дава повече информация по случая.

По данни на очевидци тялото е лежало наоколо до пешеходната зона към подлеза, а на мястото са се събрали десетки хора.

Обстоятелствата към случая се обясняват .

Присъединете се към нашия 

Комисия за защита на конкуренцията удари седем компании с обвинявания за картел по публични поръчки

Източник: iskra.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР