Откриха тяло до подлеза на НДК в София
Тяло на човек е било намерено през вчерашния ден вечерта в региона на подлеза на Национален замък на културата /НДК/ в София . Информацията е доказана от пред „ Фокус “.
От полицията оповестяват, че по тялото не са открити следи от принуждение . Към момента не се дава повече информация по случая.
По данни на очевидци тялото е лежало наоколо до пешеходната зона към подлеза, а на мястото са се събрали десетки хора.
Обстоятелствата към случая се обясняват .
Присъединете се към нашия
Комисия за защита на конкуренцията удари седем компании с обвинявания за картел по публични поръчки
Източник: iskra.bg
КОМЕНТАРИ




