Откриха труп до НДК
Тяло на човек е било намерено през вчерашния ден вечерта наоколо до подлеза на НДК в София. Това потвърдиха от Столична дирекция на вътрешните работи.
От полицията споделиха, че върху тялото не е имало следи от принуждение. Няма друга известна информация все още.
Очевидци настояват, че тялото е лежало наоколо до пешеходната зона, а към мястото са се събрали десетки хора, написа Фокус.
Източник: fakti.bg
КОМЕНТАРИ




