Тяло на човек е било открито вчера вечерта в близост

...
Тяло на човек е било открито вчера вечерта в близост
Коментари Харесай

Откриха труп до НДК

Тяло на човек е било намерено през вчерашния ден вечерта наоколо до подлеза на НДК в София. Това потвърдиха от Столична дирекция на вътрешните работи.

От полицията споделиха, че върху тялото не е имало следи от принуждение. Няма друга известна информация все още.

Очевидци настояват, че тялото е лежало наоколо до пешеходната зона, а към мястото са се събрали десетки хора, написа Фокус.

Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР