Откриха труп до НДК
Тяло на човек е било намерено през вчерашния ден вечерта наоколо до подлеза на НДК в София, оповестиха от Столична дирекция на вътрешните работи.
От полицията споделиха, че върху тялото не е имало следи от принуждение. Няма друга известна информация все още.
Очевидци настояват, че тялото е лежало наоколо до пешеходната зона, а към мястото са се събрали десетки хора.
От полицията споделиха, че върху тялото не е имало следи от принуждение. Няма друга известна информация все още.
Очевидци настояват, че тялото е лежало наоколо до пешеходната зона, а към мястото са се събрали десетки хора.
Източник: lupa.bg
КОМЕНТАРИ




