51-годишен мъж е загинал при пожар в Брегово
Тяло на 51-годишен мъж е намерено при потушаване на пожар в къща в град Брегово, оповестиха от пресцентъра на Областната дирекция на Министерство на вътрешните работи във Видин. Мъжът е самотно живеещ.
На 13 януари в 6:00 часа е постъпил сигнал за пожар в едноетажна къща в Брегово, предава Българска телеграфна агенция. Пожарен екип е потушил пламъците, като в една от стаите огнеборците са разкрили обгорялото тяло.
То е превозено за аутопсия в многопрофилната болница за интензивно лекуване във Видин. Оперативна група е направила оглед на местопроизшествието. Причината за пожара е в развой на определяне. Работата по случая продължава, формирано е досъдебно произвеждане по разказа на Районно ръководство - Видин.
Това е първият случай със жертва при пожар за тази година в региона. Три са жертвите на два пожара през предходната година, сподели за Българска телеграфна агенция комисар Стилиян Пешев – шеф на Регионална дирекция „ Пожарна сигурност и отбрана на популацията “ във Видин.

