Тяло изплува в Мандренското езеро
Тяло е било видяно в Мандренското езеро през днешния ден по обед, покрай мястото, където изчезнаха двама риболовци от Бургас и Средец преди двайсетина дни.
Лодка на Агенцията по риболовство и аквакултури ще изкара натрупа на сушата. Възможно е тялото да е на един от двамата изчезнали риболовци, позволяват от полицията, предава " 24 часа ".
На 29 ноември бе открита гумената лодка, с която двамата риболовци влезнали в езерото. Но от тях нямаше и диря. Тогава бе открито, че надуваемият кораб е без забележими нарушавания и дружно с греблата.
Дни на ред продължиха издирвателните действия, в които се включиха и водолази от бранш “ ”Спасителни оперативни действия ” при РДПБЗН, ИАРА - Бургас, както и доброволци с лодки.
Източник: novini.bg
КОМЕНТАРИ




