ТВ водещият Николаос Цитиридис вече е собственик на имот в

...
ТВ водещият Николаос Цитиридис вече е собственик на имот в
Коментари Харесай

Евгени Минчев ряпа да яде! С хитра врътка Цитиридис стана ло...

ТВ водещият Николаос Цитиридис към този момент е притежател на парцел в Шотландия. Това заяви персонално той в профила си в Instagram.

" Този документ удостоверява, че владея парче земя в Шотландия, което ме прави лорд ", написа той.

" Оттук насетне желая единствено супер почтително отношение, щото съм по-близък с Дънкан Маклауд, в сравнение с сте вие, а това не е гот за вас. С почитание, само че и с леко пренебрежение, Ваш Лорд Цитиридис ", написа още Николаос Цитиридис и показа фотография на документа.

Врътката с пазаруването на трофеи е част от предприемчивите проекти на предприемачи от Шотландия. Разковничето е в това да купиш парче земя в островната страна за няколкостотин лв., а земята е под 20-25 квадратни сантиметра. Срещу тази договорка претендент лордовете получава нотариален акт, несъмнено местоположението на парцела, плакет и купата лорд, написа " България Днес ".

Въпреки всичко новата купа на Цитиридис се одобри добре измежду интернет приятелите му с ударна доза смях: " Най-сетне ще свързвам купата лорд с нещо друго от Евгени Минчев “ закачат се почитатели на водещия.
 poster
Източник: marica.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР