ТВ водещата Гала сподели, че въобще не е била готова

...
ТВ водещата Гала сподели, че въобще не е била готова
Коментари Харесай

Гала: Не бях готова Мари да разкаже публично за болестта си

ТВ водещата Гала показа, че изобщо не е била подготвена щерка ѝ Мари Константин да опише за рака, който бори, в общественото пространство.
 
" Не бях подготвена, най-малко не толкоз рано, само че това изказване ме направи още по-горда с нея. Беше ми доста рано, доста прясно. Не бях подготвена всеки да ми приказва за това, макар че хората споделят положителни думи. Опитват се да те поддържат. Човек не избира в живота борбите, които да води. Понякога идват борби, за които въобще не си квалифициран. Тя одобри болестта си като една страница от живота си, която просто ще прелисти и всичко ще отмине ", показа Гала в изявление пред Деси Банова-Плевнелиева за Нова тв.

28-годишната ѝ щерка Мари Константин разкри за болестта си в изявление пред Мон Дьо. Тогава тя описа, че след раждането на дъщеричката ѝ през 2024 година са ѝ сложили тежката диагноза.

Сега Мари описа за какво е решила обществено да съобщи за заболяването, която преборва.

" Много фактори способстваха за това решение. Дадох си сметка, че това няма по какъв начин да остане единствено ние да си го знаем. Нямаше смисъл да го укривам, тъй като нищо не остава прикрито. Виждах много хора в болничното заведение, които ме питаха какво върша тук. Просто нямаше смисъл да се крие. След това толкоз доста хора ми писаха и се свързаха с мен, че осъзнах, че е било извънредно свястно това шерване и е вдъхнало кураж на хора, които са имали потребност. Такава обстановка в живота никой не я чака. Оказва се, че доста младежи минават през това ", споделя тя.

Гала и Мари споделиха, че Лора, дъщеричката на Мари, е най-голямото им благополучие в живота и доста им е помогнала със справяне със болестта. Сега Мари чака второ дете, само че терзанията не престават, тъй като поради бременността ѝ не могат да ѝ създадат скенера, който е наложителен на всеки три месеца.

" Мари не беше най-хубавото бебе на света. Като врабче беше. Наоколо виждах, че има по-хубави бебчета, само че за мен тя беше най-съвършена и прелестна. Така е и до ден сегашен ", сподели Гала за щерка си.

" За мен Гала не е Гала, а е мама. За мен не е някакъв популярен водещ, а просто майка ми ", сподели Мари.

" На Мари ѝ е доста мъчно, макар че не го признава. Много хора несъмнено ѝ споделят: " Хубаво е, че е майка ти, с цел да ти направи студиото за фотоси ", само че това няма нищо общо с истината. Аз нямам грам присъединяване в това и грам не съм ѝ помогнала в това ѝ начинание.

Предполагам, че ѝ тежи в никакъв случай да не виждат нейните заслуги. Това, което тя е направила и на което е способна ", безапелационна е Гала.
" Аз мисля, че съм доста близка с Мари. Винаги сме били доста близки. Много ми е споделяла всичко. Мисля, че има доста топлота, безусловна обич ", сподели водещата.

Мари сподели, че вярата не би трябвало да се търси единствено в тежки моменти, а всеки ден. " Аз съм признателна на Господ всеки ден за всичко, което имам. Лора е най-голямото знамение в моя живот ", споделя Мари.
Източник: inews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР