Гала: Не бях готова Мари да разкаже публично за болестта си
ТВ водещата Гала показа, че изобщо не е била подготвена щерка ѝ Мари Константин да опише за рака, който бори, в общественото пространство.
Сега Мари описа за какво е решила обществено да съобщи за заболяването, която преборва.
" Мари не беше най-хубавото бебе на света. Като врабче беше. Наоколо виждах, че има по-хубави бебчета, само че за мен тя беше най-съвършена и прелестна. Така е и до ден сегашен ", сподели Гала за щерка си.
" За мен Гала не е Гала, а е мама. За мен не е някакъв популярен водещ, а просто майка ми ", сподели Мари.
" Аз мисля, че съм доста близка с Мари. Винаги сме били доста близки. Много ми е споделяла всичко. Мисля, че има доста топлота, безусловна обич ", сподели водещата.
Мари сподели, че вярата не би трябвало да се търси единствено в тежки моменти, а всеки ден. " Аз съм признателна на Господ всеки ден за всичко, което имам. Лора е най-голямото знамение в моя живот ", споделя Мари.




