ТВ водещата Гала сподели, че въобще не е била готова

...
ТВ водещата Гала сподели, че въобще не е била готова
Коментари Харесай

Гала: Не бях готова Мари да разкаже публично за болестта си

ТВ водещата Гала показа, че изобщо не е била подготвена щерка ѝ Мари Константин да опише за рака, който бори, в общественото пространство.

Сега Мари описа за какво е решила обществено да съобщи за заболяването, която преборва.

" Мари не беше най-хубавото бебе на света. Като врабче беше. Наоколо виждах, че има по-хубави бебчета, само че за мен тя беше най-съвършена и прелестна. Така е и до ден сегашен ", сподели Гала за щерка си.

" За мен Гала не е Гала, а е мама. За мен не е някакъв популярен водещ, а просто майка ми ", сподели Мари.

" Аз мисля, че съм доста близка с Мари. Винаги сме били доста близки. Много ми е споделяла всичко. Мисля, че има доста топлота, безусловна обич ", сподели водещата.

Мари сподели, че вярата не би трябвало да се търси единствено в тежки моменти, а всеки ден. " Аз съм признателна на Господ всеки ден за всичко, което имам. Лора е най-голямото знамение в моя живот ", споделя Мари.

Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР