ТУСЪН, Аризона (AP) — Пеле Ларсон отбеляза рекорд в кариерата

...

Номер 1 Аризона изглежда удобно на първо място, изпреварва номер 23 Уисконсин 98-73

ТУСЪН, Аризона (AP) — Пеле Ларсон означи връх в кариерата си 21 точки, Кейлъб Лав добави 20, а No 1 Аризона завоюва с 98-73 над Уисконсин № 23 в събота., употребявайки серия 25-8, с цел да приключи първото полувреме и да вземе преднина от 17 точки на полувремето.

Ларсон приключи 6 от 6 стрелби от игра, в това число 4 от 4 за тройки. Дивите котки стреляха 58% от терена.

Мачът беше под напрежение през първите 10 минути и резултатът беше еднакъв на 23-общо с 8:50 до края на първото полувреме, преди сектор от смазваща офанзива от Wildcats да им даде преимущество от 48-31 на почивката. Kylan Boswell вкара дълга тройка тъкмо преди сирената, с цел да усили преимуществото до 17.

Разрез от 55 секунди и осем точки капсулира серията: Ларсон вкара третата си тройка за първото полувреме, Лав го последва с кражба и бързо забиване, а по-късно Оумар Бало приключи фойерверките с алей-уп удар.

Уисконсин беше разтресен и нямаше да се възвърне. Баджърс влязох...