ТУСЪН, Аризона (АП) — Оумар Бало имаше 18 точки и

...

Дабъл-дабъл, здравата защита на Бало през второто полувреме вдигна номер 11 в Аризона до победата с 82-71 над Станфорд.

ТУСЪН, Аризона (АП) — Оумар Бало имаше 18 точки и 13 битки, Калеб Лав добави 18 точки и номер 11 Аризона затвори Станфорд през второто полувреме за победа с 82-71 в неделя вечерта. за втори следващ мач, изпадайки в дупка от 11 точки на полувремето, когато Кардинал (11-10, 6-5) вкара девет тройки.

Аризона обърна мача със отбраната си, задържайки Станфорд до 9-от-32 стрелби, като в същото време форсира 11 оборота през второто полувреме. Пеле Ларсон добави 17 точки и Дивите котки имаха преимущество от 48-24 в боята.

Максим Рейно имаше 29 точки, а Майкъл Джоунс - 21 за Станфорд, който игра без водещия изпълнител Канаан Карлайл заради травма на горната част на тялото, получена в четвъртък против Аризона Стейт.

Кардиналът изстреля Аризона от Мейпълс Павилиън на 31 декември, постигайки рекордните за учебното заведение 16 тройки от 25 опита при победа със 100-82.

Станфорд стартира с още едно горещо начало в McKale Center, загуби чувството си и го...