Туристическият бранш се нуждае от директна държавна подкрепа, за да

...
Туристическият бранш се нуждае от директна държавна подкрепа, за да
Коментари Харесай

Марешки поиска директна държавна подкрепа за туризма

Туристическият отрасъл се нуждае от директна държавна поддръжка, с цел да оцелее. Това мнение е изразил водачът на " Воля " Веселин Марешки, представен от пресцентъра на партията.

В позицията си, изпратена до медиите Марешки застъпва тезата, че това е основен за страната отрасъл и по тази причина упорства работещите в него да получат директна финансова помощ.

Според него това може да стане посредством разнообразни европейски стратегии и механизми.

От пресцентъра на " Воля " напомнят, че преди дни Марешки е оповестил и друга своя концепция за спасяването на туризма това лято, а точно основаването на проект за привличане на туристи от Съединени американски щати.

" За тях ние сме неразработена туристическа дестинация. Време е това да се промени ", декларира Марешки, представен от партийния пресцентър.
Източник: mediapool.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР