Тулуза разгроми с 6:1 Роде в четвъртфинален двубой от Купата

...

Тулуза е на полуфинал след голова фиеста

Тулуза разгроми с 6:1 Роде в четвъртфинален дуел от Купата на Франция. Тимът на гостите, който е на последното място в Лига 2, не съумя да окаже никаква опозиция. " Виолетовите " поведоха с 3:0 още до десетата минута и с 5:0 до почивката, с цел да подпечатат мястото си на полуфиналите.

Два гола за триумфа на Тулуза вкара Тайс Далинга, а по един път се разписаха Закария Абухлал, Бранко ван ден Боомен, Фарес Шайби и Габриел Суасо.

Почетното попадение за Роде вкара Валити Юнуса, като с него бе закрепен и крайният резултат в 69-ата минута.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.