Цветелин Чунчуков беше титуляр за в мача срещу от 25-ия

...

Чунчуков титуляр при трето поредно равенство на Академика

Цветелин Чунчуков беше титуляр за в мача против от 25-ия кръг на румънското състезание. Асен Чандъров остана на пейката, а Георги Пашов и Мартин Тошев не бяха в групата за дуела.

Академика поведе в края на първото полувреме с хубав гол на Адриан Попа. Бившият футболист на посрещна една отбита топка и с мощен шут я насочи във вратата на гостите. Астра изравни в 69-ата минута посредством Сюлейман Кърпич.
Равенството е трето подред за Академика в Лига 1. Отборът е шести в класирането с 36 точки - една по-малко от и. Начело с по 51 точки са и, следвани от.

В другите съботни мачове отстъпи като хазаин на с 1:2, а Университатя се препъна при визитата си на и загуби с 0:1.

Лига 1 25 кръг, събота 27 февруари  Академика Клинчени 1:1краен резулат  Астра Гюргево